eko-invest

Poznaj naszą ofertę

Reklama zewnętrza – powierzchnie reklamowe na wynajem w Słubicach

Reklama zewnętrzna wciąż cieszy się dużą popularnością, a co najważniejsze, jest efektywna. Szczególnie jeśli skorzystasz z powierzchni reklamowej zlokalizowanej w atrakcyjnym otoczeniu. Właśnie takie proponujemy w okolicach Słubic. Dysponujemy miejscami na banery, które znajdują się przy drodze, na słupach lub ogrodzeniach. Dzięki umieszczeniu tam swojej reklamy zewnętrznej zyskasz szerokie grono odbiorców, którzy mogą być zainteresowani Twoimi usługami. Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, umiejętnie zaplanowany marketing z pewnością przyczyni się do zwielokrotnienia Twoich zysków.

Dbamy o to, by udostępniana powierzchnia reklamowa znajdowała się w dobrze widocznych punktach, gdzie ma szanse zobaczyć ją wiele osób. Idealnym miejscem jest między innymi okolica ruchliwych dróg, a także ogrodzenia przy ulicach, którymi codziennie przemieszcza się sporo przechodniów. Jeśli zatem zależy Ci na skutecznej reklamie zewnętrznej, możesz na nas liczyć. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.

 

Kiedy warto postawić na nasze powierzchnie reklamowe?

Powierzchnie reklamowe oferowane przez naszą firmę znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach. Dzięki temu informacje o Twoim przedsiębiorstwie mogą docierać zarówno do przypadkowych przechodniów, jak i potencjalnych kontrahentów. Często montujemy reklamy na ważnych trasach komunikacyjnych, które są przemierzane przez pracowników czy właścicieli innych firm z branży. Nasze powierzchnie reklamowe to doskonały wybór zarówno dla początkujących marek, jak i tych istniejących już od wielu lat, które chcą ugruntować swoją pozycję na rynku.

Wybieramy takie powierzchnie reklamowe, które pozwalają na uzyskanie jak najlepszych efektów danej branży. Szczegółowo ustalamy z klientem kwestię lokalizacji i wielkości reklamy. Zajmujemy się również jej zrealizowaniem, na podstawie dostarczonych nam materiałów.

Cenę reklamy zewnętrznej ustalamy indywidualnie z danym klientem. Ogromne znaczenie ma m.in. czas jej eksponowania, a także dokładna lokalizacja czy wielkość. Nasi klienci mają możliwość skorzystania z kilku banerów jednocześnie, co zwiększa efektywność reklamy, zwłaszcza gdy jest ona umieszczona w strategicznych punktach. Pomagamy wybrać odpowiedni wariant naszych usług do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Reklama zewnętrzna często jest łączona także z pozostałymi punktami naszej oferty. Korzystają z niej m.in. osoby, które decydują się na magazyny na wynajem czy hale stalowe znajdujące się na naszym terenie.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów związanych z reklamą zewnętrzną Twojej firmy. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt

EKO-INVEST S.C.

Grzegorz Kozera, Zbignew Piekut, Józef Bryszewski

ul. Transportowa 11

69-100 Słubice

NIP: 598 163 37 69

Tel: 0048 733 333 319

Email: j.cierzniak.@hartwigtargi.pl


Sprawdź dojazd