eko-invest

Poznaj naszą ofertę

Magazyny do wynajęcia - Słubice, woj. lubuskie

Szukasz magazynu do wynajęcia w okolicy Słubic? Proponujemy Ci powierzchnię magazynową, którą możesz dowolnie wykorzystać, aby zadbać o rozwój swojej firmy. Naszym największym atutem jest lokalizacja – wynajem magazynów oferujemy tuż przy granicy z Niemcami. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo działa w branży transportowej, z pewnością docenisz zalety, jakie daje takie umiejscowienie przestrzeni do przechowywania towarów.

Z naszych usług korzystają także firmy działające w Polsce – magazyny do wynajęcia o zróżnicowanej powierzchni i duży plac rozładunkowy sprawiają, że nasza oferta niesie ze sobą liczne zalety. Działamy wszechstronnie, dlatego oprócz wynajmu magazynów możemy zaoferować także hale na wynajem, które idealnie nadają się do prowadzenia różnego typu działalności. Jeśli chcesz poznać szczegóły lub dowiedzieć się, jakie magazyny aktualnie wynajmujemy, zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Wszelkie dane kontaktowe oraz dokładną lokalizację naszej siedziby znajdziesz w zakładce „kontakt”.

 

Magazyny do wynajęcia – Słubice

Oferujemy magazyny do wynajęcia o różnych powierzchniach. To właśnie dlatego z naszej oferty korzystają zarówno małe, jak i znacznie większe firmy. Dopasowujemy wielkość magazynu do ilości przechowywanych towarów, a także ich typu. Wiemy, że niektóre produkty wymagają stworzenia specyficznych warunków, które pozwolą na zachowanie ich odpowiedniego stanu na dłużej. To właśnie dlatego możemy zaoferować magazyny na wynajem z różnymi instalacjami, pozwalającymi m.in. na kontrolowanie temperatury wewnątrz obiektu.

Pomagamy wybrać odpowiedni wariant naszej przestrzeni magazynowej. Bazujemy na wszystkich informacjach przedstawionych nam przez klienta. Dzięki temu możemy zapewnić odpowiednią ilość miejsca, a w razie zmiany potrzeb przedsiębiorcy – poszerzyć przestrzeń o dodatkowy budynek czy zaproponować przeniesienie towarów. Podchodzimy do naszych klientów indywidualnie, ustalając szczegóły współpracy na bieżąco i modyfikując je zgodnie z Twoimi potrzebami.

 

Dobra lokalizacja magazynów na wynajem

Nasze magazyny na wynajem znajdują się w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Ułatwia to transportowanie towarów, które mają być składowane w przestrzeni magazynowej. Wpływa to bezpośrednio na wydajność i jakość pracy w danym przedsiębiorstwie. Ciężarówki załadowane produktami nie muszą poruszać się po mieście, by dotrzeć do wynajętego przez Ciebie magazynu. Wpływa to bezpośrednio na oszczędność i usprawnienie pracy danego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu w celu ustalenia szczegółów wynajmu magazynów. Z chęcią odpowiemy na ewentualne pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Kontakt

EKO-INVEST S.C.

Grzegorz Kozera, Zbignew Piekut, Józef Bryszewski

ul. Transportowa 11

69-100 Słubice

NIP: 598 163 37 69

Tel: 0048 733 333 319

Email: j.cierzniak.@hartwigtargi.pl


Sprawdź dojazd