eko-invest

Poznaj naszą ofertę

Hale do wynajęcia - Słubice, woj. lubuskie

Proponujemy do wynajęcia hale przemysłowe o powierzchniach od 170 do 216 m2. Są położone na przestronnym terenie, wyposażonym we wszelką potrzebną infrastrukturę. Główną zaletą oferowanej lokalizacji jest wysoki poziom bezpieczeństwa – teren jest monitorowany i dozorowany, a także oświetlony i kontrolowany przez profesjonalną firmę ochroniarską. Dzięki temu masz pewność, że Twój towar, materiały czy urządzenia są skutecznie chronione.

Wynajem hal to korzystna opcja dla przedsiębiorców działających w różnych branżach. W oferowanych pomieszczeniach możesz wykonywać niemal dowolne czynności związane z prowadzeniem Twojej firmy. Hale do wynajęcia idealnie sprawdzą się w charakterze obiektów przemysłowych czy produkcyjnych. Duży plac manewry pozwala na wygodne wykorzystywanie wózków widłowych czy odbieranie zamówień, które są dostarczane samochodami dostawczymi.

Kolejną zaletą jest bliska odległość pokojów pracowniczych, z których mogą skorzystać zatrudnione osoby. Nie musisz dowozić pracowników, ponieważ mogą one nocować nieopodal miejsca wykonywania obowiązków zawodowych. To ułatwienie logistyczne, ale też spora oszczędność czasu i kosztów.

 

Kiedy warto postawić na nasze hale do wynajęcia?

Wynajem hal jest bardzo dobrym pomysłem przede wszystkim w przypadku firm, które nie chcą inwestować we własne przestrzenie. W ten sposób można zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy, a jednocześnie zapewnić sobie elastyczność. Do największych zalet naszych hal do wynajęcia można zaliczyć:

Hale do wynajęcia cieszą się ogromną popularnością wśród firm z wielu branż. To przede wszystkim przedsiębiorstwa produkcyjne, a także centra logistyczne i sklepy internetowe. Na terenie naszego obiektu znajdują się bowiem także magazyny, w których można przechowywać towary. Co więcej, oferujemy też pokoje pracownicze w sytuacji, gdy osoby zatrudnione w danej firmie nie mają możliwości codziennego dojeżdżania na miejsce pracy. Zapewniamy kompleksowe usługi, dlatego trafiamy w gusta klientów z różnych branż. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

EKO-INVEST S.C.

Grzegorz Kozera, Zbignew Piekut, Józef Bryszewski

ul. Transportowa 11

69-100 Słubice

NIP: 598 163 37 69

Tel: 0048 733 333 319

Email: j.cierzniak.@hartwigtargi.pl


Sprawdź dojazd