eko-invest

Poznaj naszą ofertę

Oferta firmy EKO-INVEST w Słubicach

Baza Eko-Invest zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 29 w Słubicach w pobliżu zjazdu na autostradę A2 i stanowi niezwykle atrakcyjny punkt na mapie kierowców TIR-ów , Spedycji i usług magazynowych.


Na 8 hektarowym, ogrodzonym, oświetlonym, monitorowanym i dozorowanym przez profesjonalną firmę ochroniarską terenie naszym klientom oferujemy wynajem:

 

 

Dobra lokalizacja

Nasz obiekt znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji. To właśnie dlatego z dostępnych usług korzystają m.in. właściciele firm transportowych. Oferujemy przestrzeń, w której można bezpiecznie pozostawić samochody ciężarowe w trakcie przerwy w ich pracy. Nasza lokalizacja sprzyja także tym przedsiębiorstwom, którym zależy na umieszczeniu magazynu czy biura w atrakcyjnym punkcie komunikacyjnym. Ułatwia to dostarczanie i zarządzanie towarami, a także dojazd pracowników z okolicznych miejscowości. Dopasowujemy zakres usług do potrzeb danego klienta, by zapewnić mu odpowiednią wydajność i wygodę pracy.

Oferujemy kompleksowe usługi stworzone z myślą o firmach z różnych branż. Nasza lokalizacja sprzyja zarówno przedsiębiorstwom transportowym, jak i magazynującym towary, centrom logistycznym czy zakładom produkcyjnym. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując jak najlepsze warunki współpracy. Nasze usługi trafiają w gusta przede wszystkim tych przedsiębiorców, którym zależy na dłuższym czasie wynajmu powierzchni reklamowych, biurowych czy parkingów dla samochodów ciężarowych.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszymi usługami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb. Stawiamy na indywidualne podejście, bez względu na typ usługi i działalności danej firmy.

Kontakt

EKO-INVEST S.C.

Grzegorz Kozera, Zbignew Piekut, Józef Bryszewski

ul. Transportowa 11

69-100 Słubice

NIP: 598 163 37 69

Tel: 0048 733 333 319

Email: j.cierzniak.@hartwigtargi.pl


Sprawdź dojazd