eko-invest

Zobacz nas na zdjęciach

Galeria

Oferujemy noclegi pracownicze w komfortowych pokojach o różnych wielkościach. Jeśli osoby zatrudnione w Twojej firmie wykonują swoje obowiązki w okolicy Słubic, proponujemy pokoje pracownicze w dobrym standardzie, z których szybko i sprawnie dojadą na miejsce pracy nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech. Nasza siedziba mieści się tuż przy zachodniej granicy, dlatego taka lokalizacja jest atrakcyjna dla wielu przedsiębiorców i ich pracowników.

Proponujemy także biura na wynajem, z których możesz skorzystać przez wybrany przez siebie czas. Dogodna lokalizacja oraz wysoki standard pomieszczeń sprawiają, że nasza oferta jest bardzo korzystna – szczególnie dla osób, które wykonują sezonową pracę w województwie lubuskim. Zlokalizowanie noclegów pracowniczych i biur na wynajem w jednym obiekcie to spore ułatwienie.

Jeśli natomiast chcesz skorzystać z wynajmu biura na stałe, oferujemy także atrakcyjną reklamę zewnętrzną, dzięki czemu Twoja firma na pewno nie zostanie niezauważona. Jeśli chcesz poznać szczegóły, a także ustalić cenę poszczególnych usług, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich informacji.

Kontakt

EKO-INVEST S.C.

Grzegorz Kozera, Zbignew Piekut, Józef Bryszewski

ul. Transportowa 11

69-100 Słubice

NIP: 598 163 37 69

Tel: 0048 733 333 319

Email: j.cierzniak.@hartwigtargi.pl


Sprawdź dojazd