Zobacz nas na zdjęciach

Galeria

Reklama zewnętrza – powierzchnie reklamowe na wynajem

Reklama zewnętrzna, mimo tak dużej popularności marketingu internetowego, wciąż cieszy się dużą popularnością, a co najważniejsze, jest efektywna. Szczególnie jeśli skorzystasz z powierzchni reklamowej zlokalizowanej w atrakcyjnym otoczeniu. Właśnie takie proponujemy w okolicach Słubic. Dysponujemy miejscami na banery, które znajdują się przy drodze, na słupach lub ogrodzeniach. Dzięki umieszczeniu tam swojej reklamy zewnętrznej zyskasz szerokie grono odbiorców, którzy mogą być zainteresowani Twoimi usługami. Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, umiejętnie zaplanowany marketing z pewnością przyczyni się do zwielokrotnienia Twoich zysków.

Dbamy o to, by udostępniana powierzchnia reklamowa znajdowała się w dobrze widocznych punktach, gdzie ma szanse zobaczyć ją wiele osób. Idealnym miejscem jest między innymi okolica ruchliwych dróg, a także ogrodzenia przy ulicach, którymi codziennie przemieszcza się sporo przechodniów. Jeśli zatem zależy Ci na skutecznej reklamie zewnętrznej, możesz na nas liczyć. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.

Noclegi pracownicze i biura na wynajem – oferta

Oferujemy noclegi pracownicze w komfortowych pokojach o różnych wielkościach. Jeśli osoby zatrudnione w Twojej firmie wykonują swoje obowiązki w okolicy Słubic, proponujemy pokoje pracownicze w dobrym standardzie, z których szybko i sprawnie dojadą na miejsce pracy nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech. Nasza siedziba mieści się tuż przy zachodniej granicy, dlatego taka lokalizacja jest atrakcyjna dla wielu przedsiębiorców i ich pracowników.

Proponujemy także biura na wynajem, z których możesz skorzystać przez wybrany przez siebie czas. Dogodna lokalizacja oraz wysoki standard pomieszczeń sprawiają, że nasza oferta jest bardzo korzystna – szczególnie dla osób, które wykonują sezonową pracę w województwie lubuskim. Zlokalizowanie noclegów pracowniczych i biur na wynajem w jednym obiekcie to spore ułatwienie.

Jeśli natomiast chcesz skorzystać z wynajmu biura na stałe, oferujemy także atrakcyjną reklamę zewnętrzną, dzięki czemu Twoja firma na pewno nie zostanie niezauważona. Jeśli chcesz poznać szczegóły, a także ustalić cenę poszczególnych usług, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich informacji.

Hale do wynajęcia – o różnych powierzchniach

Proponujemy do wynajęcia hale przemysłowe o powierzchniach od 170 do 216 m2. Są położone na przestronnym terenie, wyposażonym we wszelką potrzebną infrastrukturę. Główną zaletą oferowanej lokalizacji jest wysoki poziom bezpieczeństwa – teren jest monitorowany i dozorowany, a także oświetlony i kontrolowany przez profesjonalną firmę ochroniarską. Dzięki temu masz pewność, że Twój towar, materiały czy urządzenia są skutecznie chronione.

Wynajem hal to korzystna opcja dla przedsiębiorców działających w różnych branżach. W oferowanych pomieszczeniach możesz wykonywać niemal dowolne czynności związane z prowadzeniem Twojej firmy. Hale do wynajęcia idealnie sprawdzą się w charakterze obiektów przemysłowych czy produkcyjnych. Duży plac manewry pozwala na wygodne wykorzystywanie wózków widłowych czy odbieranie zamówień, które są dostarczane samochodami dostawczymi.

Kolejną zaletą jest bliska odległość pokojów pracowniczych, z których mogą skorzystać zatrudnione osoby. Nie musisz dowozić pracowników, ponieważ mogą one nocować nieopodal miejsca wykonywania obowiązków zawodowych. To ułatwienie logistyczne, ale też spora oszczędność czasu i kosztów.

Magazyny do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji

Szukasz magazynu do wynajęcia w okolicy Słubic? Proponujemy Ci powierzchnię magazynową, którą możesz dowolnie wykorzystać, aby zadbać o rozwój swojej firmy. Naszym największym atutem jest lokalizacja – wynajem magazynów oferujemy tuż przy granicy z Niemcami. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo działa w branży transportowej, z pewnością docenisz zalety, jakie daje takie umiejscowienie przestrzeni do przechowywania towarów.

Jednak z naszych usług korzystają także firmy działające w Polsce – magazyny do wynajęcia o zróżnicowanej powierzchni i duży plac rozładunkowy sprawiają, że nasza oferta niesie ze sobą liczne zalety. Działamy wszechstronnie, dlatego oprócz wynajmu magazynów możemy zaoferować także wynajem hal, które idealnie nadają się do prowadzenia różnego typu działalności. Jeśli chcesz poznać szczegóły lub dowiedzieć się, jakie magazyny aktualnie wynajmujemy, zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Wszelkie dane kontaktowe oraz dokładną lokalizację naszej siedziby znajdziesz w zakładce „kontakt”.

Kontakt

EKO-INVEST S.C.
Grzegorz Kozera, Zbignew Piekut, Józef Bryszewski
ul. Transportowa 11
69-100 Słubice
NIP: 598 163 37 69
Tel: 0048 733 333 319
Email: j.cierzniak.@hartwigtargi.pl

Sprawdź dojazd